Макгрегор хоче викликати на бій Менні Пак’яо

Конор Макгрегор востаннє з’являвся в октагоні ще в липні 2021 року, де отримав перелом ноги та вщент програв Дастіну Пор’є. Відтоді розмови про повернення одіозного ірландця постійно фігурують у медіапросторі.

Наприкінці 2022 року стало відомо, що Макгрегор буде тренером у новому сезоні відомого шоу The Ultimate Fighter, а протистоятиме йому Майкл Чендлер. Цей інфопривід фактично означав, що Конор близький до повернення у клітку, оскільки після закінчення сезону, як правило, тренери проводять очний поєдинок.

Проте організація можливого поєдинку була під питанням від самого початку. Макгрегор заявляв Чендлеру, що поєдинок відбудеться тоді, коли він сам цього захоче, і в тій ваговій категорії, яку він сам назве. Майкла це абсолютно влаштовувало, але, навіть попри це, не було названо точної дати. Спочатку йшлося про серпень, потім повернення планувалося восени, а потім і в грудні. Весь цей час Чендлер запевняв, що бій точно відбудеться і він чекатиме, скільки треба. Дана Вайт водночас зізнавався, що навіть він сам не знає, коли його головна зірка знову почне виступати.

Станом на сьогодні камбек Макгрегора очікується або на UFC 300, який пройде у квітні, або в липні на міжнародному бійцівському тижні, про що вже говорили навіть у команді ірландця. Перший варіант виглядає більш пафосним і крутим. Цілком очевидно, що саме Конор має очолити вечір UFC 300, навіть з урахуванням того, що його бій точно не буде титульним. Причина проста! Ірландець — головна медійна зірка UFC, а його поява на такій масштабній події збільшить і без того величезні рейтинги у кілька разів.

Макгрегор, ймовірно, хоче повернутися у великий спорт саме таким чином, але, судячи з усього, наразі із цим існують деякі проблеми. Нещодавно Макгрегор почав публічно висловлюватися про це: 

«UFC… дайте мені вже що-небудь. Спочатку я мав повернутися у квітні, тепер виявляється, що в грудні… Ні з ким в історії єдиноборств ніколи не поводилися так, як зі мною в цю хвилину… Вони, чорт забирай, повинні відкрити для мене двері. Я чекаю. Моє терпіння закінчується».

Але апогеєм ситуації стала ще одна свіжа заява Конора, в якій він продемонстрував, що у нього є альтернатива участі в UFC 300: 

«Як щодо мого бою з Менні Пак’яо тут, у Саудівській Аравії? Як вам це? Як думаєте, Менні повинен піднятися в мою вагу, враховуючи, що це його вид спорту? Адже саме так він вчинив би, якби він був людиною, а не мишею. Гроші вирішують? Ну, Менні вже винен мені $ 8 млн за судом, тому що він був підписаний в мою менеджерську компанію і не виконав свою частину угоди».

У Конора вже є досвід виступів у боксі, адже його поєдинок із Флойдом Мейвезером свого часу бив рекорди і за продажами платних трансляцій, і за гонорарами. Пори поразку у рингу, комерційно цей івент виправдав усі очікування. Тому логічно, що ірландець не буде проти повторення такої історії, тим паче що зараз у світі боксу з’явився новий великий гравець — Саудівська Аравія. Вони точно будуть готові зайнятися організацією такого пафосного бою, забезпечивши неймовірні гонорари та доходи усім сторонам.

Поки що сам Пак’яо ніяк не відреагував на такий виклик від Макгрегора, та й в UFC ще не визначилися остаточно, але такий варіант цілком можна розглядати. Потенційна зустріч Конора з Пак’яо стане дуже гучною і прибутковою. Що вже говорити про медійну складову. Такий бій, ще й за правилами боксу, приверне до дійства фанатів по всьому світу – епічнішого повернення після довгої паузи годі й шукати. Але в такому разі Конору точно доведеться відмовлятися від участі в UFC 300, який стане найгучнішим турніром в індустрії за останні п’яти років.

Більше цікавих новин боксу — https://xsport.ua/ua/boxing_s/