Ломаченко розповів, чому відмовився від бою за звання абсолютного чемпіона

Фото: Getty Images Ломаченко не міг думати про бокс після початку війни

У плани українського боксера внесло корективи повномасштабне вторгнення кремлівських військ.

Колишній чемпіон світу Василь Ломаченко розповів, чому не став проводити поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі після початку повномасштабної війни з Росією.

За словами українського боксера, він не міг думати про свою мрію, адже треба було стати на захист рідної країни.

«Я думав, що бій за звання абсолютного чемпіона стане наступним моїм кроком, але життя змінило мої плани. 24 лютого у моїй країні почалася війна, і в цей момент я не міг її залишити. Я не міг виїхати, щоб реалізувати свою мрію, досягти своєї мети, тому що на мені лежала велика відповідальність перед моєю сім’єю та країною.

Коли почалася війна, це зірвало всі плани всіх людей у нашій країні. У цей момент ти думаєш лише про своє майбутнє життя», — сказав Ломаченко у документальному фільмі Battle Lines: Lomachenko.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни Ломаченко вступив до лав територіальної оборони, відмовившись від поєдинку з Джорджем Камбососом за звання абсолютного чемпіона. Згодом австралійський боксер програв свій титул Девіну Хейні.

Зазначимо, що 29 жовтня український боксер проведе поєдинок із Джейменом Ортісом. Раніше Ломаченко розповів, чому став бійцем тероборони.

Джерело