Літак з віце-президентом Малаві розбився у лісі, всі, хто був на борту загинули — Події

Літак з віце-президентом Малаві розбився у лісі, всі, хто був на борту загинули  - Події

Фото: Reuters TV

Літак,  у якому летів віце-президент Малаві Саулос Чіліма і його дружина Мері, розбився. Всі 9 пасажирів та члені екіпажу, загинули, повідомила The Sun.

Повідомляється, що після годин пошуку літак виявили в лісі.  Окрім віцепрезидента, у літаку була колишня перша леді Шаніл Дзімбірі. Група летіла на похорони колишнього міністра уряду.

Президент Малаві Лазарус Чаквера оголосив національний день жалоби й наказав приспустити всі прапори.

Солдати прочісували весь гірський регіон на півночі східноафриканської країни після того, як літак Сил оборони Малаві 10 червня зник безвісти під час рейсу зі столиці країни Лілонгве до північного міста Мзузу.

Під час польоту авіаційники попередили екіпаж про необхідність розвернутися через погану видимість. Невдовзі влада втратила зв’язок із літаком, який «не зміг приземлитися через погану видимість внаслідок поганої погоди», сказав президент Чаквера.

16 квітня у літак польських авіаліній LOT над Щецином потрапила блискавка. Борт змушений був повернутися до Варшави.  А в березні під час польоту з Сіднея до новозеландського міста Окленд в Австралії відбулася сильна турбулентність, внаслідок чого 50 людей зазнали травм. З них 12 було госпіталізовано. 
Джерело