Леннокс Льюїс: Усик все ще перебуває в стані війни

Фото: Getty Images Леннокс Льюїс вражений досягненнями Олександра Усика

Останній абсолютний чемпіон світу розповів про своє ставлення до українського боксера.

Леннокс Льюїс висловив свою повагу до Олександра Усика. За словами останнього абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі, український боксер дуже багато досяг у своїй кар’єрі.

Легендарний у минулому спортсмен також вважає, що незважаючи на програш у габаритах, Усик чи не єдиний, кому по силах зробити неймовірне і стати подвійним абсолютним чемпіоном світу.

«Я люблю Усика. Я вважаю його чудовим чемпіоном. Він був абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі і намагається стати подвійним абсолютним чемпіоном. Це завжди складно, але якщо і є людина, здатна це зробити, то це він. Якщо бійці маленькі, це не означає, що вони погані. Усик добре рухається, добре фінтить, викидає комбінації. На такому рівні тобі необхідно бути великим.

Усика ніколи не можна залякати. Ти ніколи не залякаєш абсолютного чемпіона, оскільки він знає, як це бути таким, він любить це становище. Він не розуміє, як бути другим номером, тільки першим. Усик довів своє психологічне вміння відправитися на війну, продовжуючи боксувати. Задокументовані психологічні проблеми Ф’юрі додаються до площини їхніх боксерських навичок. Усик довго перебував і все ще перебуває в стані війни», — сказав Льюїс сайту The Ring.

Нагадаємо, поєдинок Усика проти Ф’юрі відбудеться 18 травня у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді. На кону буде звання абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі.

Раніше Майк Тайсон назвав переможця бою Усик — Ф’юрі.

 

Джерело