Легенда Челсі: Мудрик не насолоджується футболом і часом у клубі

Фото: Getty Images Галлас не побачив гідної гри від Мудрика цього сезону

Відомий у минулому французький захисник Вільям Галлас спробував розібратися у проблемах українського футболіста.

Легендарний у минулому захисник Челсі і збірної Франції Вільям Галлас назвав головні розчарування для лондонського клубу цього сезону.

За словами відомого у минулому футболіста — це Рахім Стерлінг і Михайло Мудрик. При цьому Галлас спробував розібратися, у чому полягає проблема українського вінгера «синіх».

«Вважаю, Стерлінг став великим розчаруванням. Коли дивлюся, як він грає, він не має вигляд гравця, який повернеться на той рівень, на якому був у Ліверпулі та Манчестер Сіті.

Це його другий сезон у клубі — Рахім нічого не показав. Для хлопця, який так багато виграв за свою кар’єру, він має робити набагато більше для Челсі. А він нічого не зробив.

Також Мудрик – але обставини його поганих виступів трохи інші. Ми не знаємо, як на нього вплинула війна в Україні. Не знаємо, що з ним відбувається — йому, мабуть, дуже важко.

Схоже, він не насолоджується футболом та часом, проведеним у Челсі. Коли він грає, видно, що це йому не подобається. Прикро, бо всі думали, що це буде сезон, коли він покаже свій потенціал. Також думав, що цього сезону він буде іншим гравцем.

Мені важко коментувати, чому Мудрик має такий вигляд, ніби він не має впевненості чи задоволення від футболу. Не знаю, чи принесе зміна обстановки користь гравцю. Не знаємо, чи змінить новий клуб його долю на полі.

Ми не знаємо, що відбувається у його особистому житті. Ситуація з війною дуже важка — його сім’я досі може бути в Україні. Тільки гравці, які його оточують, хлопці, які живуть з ним кожного божого дня, знатимуть відповідь», — наводить слова Галласа Gambling Zone.

Зазначимо, що 23-річний українець цього сезону забив 6 голів та зробив 2 асисти в 37 матчах за Челсі.

Раніше легендарний бразильський гравець оголосив, що залишає Челсі наприкінці сезону.

 

Джерело