Лапін: Допомога Усика Україні вже перевищує цифру в мільйон доларів

Фото: Getty Images Усик любить Україну і допомагає їй у скрутний час

Директор команди українського боксера розповів про величезну допомогу державі чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі.

Олександр Усик дуже сильно допомагає Україні, ЗСУ та жителям держави під час війни і не збирається зупинятись. Про це в інтерв’ю Чемпіону, розповів Сергій Лапін, директор команди чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі.

За словами функціонера, український боксер витратив вже понад мільйон доларів.

«У планах привернути увагу людей до Usyk Foundation під час мегафайту в Саудівській Аравії, як наша команда це зазвичай і робила на попередніх поєдинках. Адже під час боїв активність набагато зростає і це зручний момент, щоб зібрати більше коштів для допомоги Україні.

Є проєкти фонду, де потрібна безпосередня особиста участь Олександра. Але зараз із цим дуже складно. Тренувальний табір триває вже майже пів року. Втім, після бою ми повернемося до цих проєктів. Зараз продовжуємо розвивати різні напрямки зі збору коштів та допомоги.

Що стосується особистих вкладів Сашка, то вони регулярні й це не тільки робота нашого фонду. Просто Усик традиційно не афішує такі моменти. Не є таємницею, що Олександр допомагає ЗСУ. Знаю, що сумарно допомога Україні вже перевищує цифру в мільйон доларів», — сказав Лапін.

Нагадаємо, поєдинок Ф’юрі проти Усика відбудеться 18 травня в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Раніше промоутер Усика Олександр Красюк пояснив, що станеться у випадку відмови Ф’юрі битися з українцем.

Джерело