Купили житло, але отримуєте рахунок за спожиту електроенергію не на своє прізвище. Tolk пояснює, що робити

Однією з причин ситуації, коли споживач отримує рахунок за спожиту електроенергію не на своє прізвище, може бути та, що громадянин купив/отримав у спадок  квартиру чи будинок, але не уклав договір з енергопостачальною компанією і, як наслідок, рахунок приходить на попереднього власника.

 

Для того, щоб переоформити договір на себе, новому споживачу/власнику житла слід звернутися до Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) за місцем розташування його помешкання та надати заяву-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (така заява розміщена на сайті Товариства https://zakarpatzbut.energy/dokumenti/publichni-dogovori-ta-zaiavi або її можна отримати у Центрі обслуговування клієнтів товариства). Адреси та контакти ЦОКів товариства: https://bit.ly/3do3log

Разом із заявою-приєднанням новий споживач додатково надає такі документи:

1)    копію паспорта та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків;

2)    копія документа, що підтверджує право власності чи користування об'єктом;

3)    паспорт точки розподілу/передачі об'єкта (площадки вимірювання), який повинен надати споживачу оператор системи розподілу.

У разі виникнення запитань споживачі завжди можуть звернутися:

—          до кол-центру за номером 0-800-50-59-60;

—          до Інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92;

—          до Центрів обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3do3log

Графік роботи: Пн-Чт 08:00 — 17:00, Пт 08:00 — 16:00 (обід: 12:00 — 12:48).

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» також нагадує, що споживачі завжди можуть отримувати рахунок в електронному форматі. Для цього потрібно зареєструватися в Електронній абонентській книжці товариства — https://pay.zakarpatzbut.energy/home. За допомогою сервісу можна контролювати споживання електроенергії, спілкуватися з товариством у режимі онлайн, а також – формувати та оплачувати рахунки за спожиті енергоносії без комісії.

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) вдячне всім споживачам за вчасно та в повному обсязі здійснену оплату за спожиту електроенергію – це запорука стабільного електропостачання країни та області.

 

 

 

Джерело