Криза в шлюбі. MamaRika розповіла про стосунки з чоловіком

Фото: instagram.com/mamarika_official MamaRika та Сергій Середа

Виконавиця зізналася, що вийти на той рівень стосунків, який був раніше, не так просто. Проте вони намагаються.

Українська співачка MamaRika, яка раніше повідомляла, що переживає серйозну кризу в шлюбі, зізналася, чи покращилися її стосунки з чоловіком Сергієм Середою.

За її словами, досягти того рівня стосунків, який був раніше, нелегко. Проте зіркове подружжя працює над своїми стосунками щодня.

«Все не так просто і швидко, на жаль…Ми над цим працюємо щодня і щохвилини. Це ніби повний перезапуск усього, важлива кожна деталь, кожне слово і погляд, щоб старі рани загоїлися, забулися образи, і ми змогли піти далі», — розповіла вона.

МамаРіка також додала, що були і позитивні моменти. Зокрема, під час поїздки до Одеси вдалося розслабитися і відпочити. Співачці навіть здалося, що в їхньому шлюбі нарешті все налагодилося.

«Поїздка до Одеси дуже допомогла. Попри те, що більшу частину часу ми провели в укритті, ми вперше за тривалий час дійсно розслабилися і трошки відпочили. Це пішло на користь і дало результат. Одеса завжди додає сил, надихає, мені навіть здалось, що на якийсь час ми повернулись до того, якими були колись у наші кращі часи. Хоча впевнена — все найкраще тільки попереду…», — поділилася артистка.

 instagram.com/mamarika_official  

Раніше повідомлялося, що дружина українського актора Дмитра Сови, актриса Даша Легейда, розповіла, як війна змінила її коханого.

MamaRika поскаржилася на серйозні сварки з чоловіком через ревнощі

Джерело