Кривенцов: Матч був досить хиткий — могли програти, а могли й перемогти

Фото: ФК Зоря Луганськ Кривенцов залишився задоволений діями Зорі

Головний тренер луганської Зорі прокоментував старт своєї команди у Лізі конференцій.

Зоря не могла дозволити собі програти у першому матчі групового раунду Ліги конференцій, адже розраховує на вихід із групи. Про це на прес-конференції після матчу із Гентом заявив головний тренер луганців Валерій Кривенцов.

Наставник відзначив силу суперника, який нині є лідером чемпіонату Бельгії, а також подякував своїм підопічним за дії в обороні.

«Це був перший матч кваліфікації, тому з огляду на турнірну таблицю, яка тільки формується, програвати не можна було категорично. Команда це завдання виконала.

Щодо гри — Гент наразі є лідером бельгійського чемпіонату. Команда демонструє активний, агресивний, швидкий футбол, до якого ми були готові. Можна вважати, що результат позитивний для нас, хлопці активно працювали в обороні, що не дало супернику багато грати біля наших воріт. Було достатньо хороших моментів для реалізації, але матч був досить хиткий — могли програти, а могли й перемогти.

В останні хвилин десять мої прохання були у тому, щоб якомога вище від наших воріт зустрічати суперника, а також проводити контратаки. Розраховував на те, що заміни, зможуть освіжити нашу гру, посилити атакувальний потенціал, але цього, насамперед, і не вистачило для кінцевого позитивного результату. В підсумку все ж таки результат добрий, та я ним задоволений.

Звісно ж, ми сподівалися та розраховували тільки на перемогу, але гра вносить свої корективи. Наразі грати у відкритий, атакувальний футбол із Гентом нам було важко. Тому результат який він є.

Ми вивчали суперника, подивились приблизно дев’ять поєдинків, намагалися якомога краще вивчити стиль їх гри, а також роздивлялися окремих гравців. Була настанова грати у активний футбол, але наразі до відкритого футболу з таким суперником ми були не готові», — наводить слова Кривенцова пресслужба Зорі.

Нагадаємо, Зоря зіграла унічию у номінально домашньому матчі Ліги конференцій проти Гента.

 

Джерело