Кривбас здобув першу перемогу після повернення до УПЛ

Криворізька команда здобула довгоочікувані три очки під керівництвом Юрія Вернидуба.

Криворізький Кривбас отримав першу перемогу в УПЛ з часу повернення в українську Прем’єр-лігу. У битві аутсайдерів чемпіонату команда перемогла Інгулець у поєдинку, що відбувся у Києві.   Зазначимо, що матч розпочався о 13:00, але переривався через повітряну тривогу. Перші три очки в українській еліті приніс півзахисник Роман Дебелко, який зробив дубль. Гол Кравчука на 78-й хвилині лише розмочив рахунок.   Зазначимо, що з 61-ї хвилини номінальні гості грали у меншості. Арбітр Катерина Монзуль вилучила з поля Смолякова.       УПЛ. 9-й тур   Кривбас – Інгулець – 2:1   Гол: Дебелка, 72, 74 – Кравчук, 78   Попередження: Смоляков, 8, Запорожець, 82, Сидоренко, 90+2   Вилучення: Смоляков, 61   Кривбас: Сарнавський, Якимець, Ловрич, Семенов, Дібанго, Капич, Хомченовський, Задерака (Микитишин, 46), Татарков, Дебелко (Устименко, 85), Банада (Кораблін, 70).   Інгулець: Кучер, Запорожець (Близниченко, 85), Клименко, Марусич (Кравчук, 70), Ченбай, Кучеренко, Сидоренко, Павлов, Смоляков, Саків, Кухарук (Одарюк, 70).       Після цієї перемоги команда Вернидуба набирає 6 очок і піднімається з останнього місця одразу на 13-те. В Інгульця залишилося 4 очки, і клуб опустився на дно турнірної таблиці.