Красюк назвав потенційного опонента Берінчика у разі перемоги над Наваррете

Фото: Getty Images Денис Берінчик

Функціонер розповів, чи слід вітчизняним уболівальникам очікувати протистояння двох українських боксерів.

Промоутер чемпіона WBO International у легкій вазі Дениса Берінчика, оцінив можливість проведення бою його підопічного проти Василя Ломаченка у разі їх перемог у найближчих титульних боях.

За словами Олександра Красюка, українцям не слід надто розраховувати на проведення подібного поєдинку. Більш реальним виглядає варіант із об’єднавчим поєдинком з чемпіоном за версією WBC Шакуром Стівенсоном.

«Я думаю, що найбільш реальним буде об’єднавчий поєдинок між Берінчиком і Шакуром Стівенсоном, радше, ніж з Ломаченком. Не думаю, що світова спільнота дуже зацікавлена в поєдинку двох українців за кілька титулів. Хоча для нас це була б історична подія.

Щодо Ломаченка, я не можу коментувати, тому що я не знаю його реальні мотиви та плани. Багато всього ще має відбутись, але одне можу сказати точно, що будемо вболівати за наших.

І, дай Бог, чим більше чемпіонів буде в Україні, тим частіше звучатиме наш гімн, підніматиметься наш прапор, і тим більше згадок у світових медіа буде про нашу державу. Вперед до перемоги», — наводить слова Красюка YouTube-канал ТАЙК МАЙСОН.

Нагадаємо, що Ломаченко 12 травня побореться з Джорджем Камбососом за вакантний титул IBF, а Берінчик 18 травня розіграє з Емануелем Наваррете вакантний пояс WBO у легкій вазі.

Раніше Красюк повідомив, що у команді Олександра Усика припинили жарти і критику Ф’юрі.

 

Джерело