Кошовий розповів про дружбу з Зеленським

Фото: Квартал 95 Євген Кошовий

Він сказав, що навіть під час повномасштабного вторгнення вони з президентом «ходять одними дорогами».

Український актор Євген Кошовий зізнався, як часто бачиться зі своїм близьким другом, президентом Володимиром Зеленським та про що вони розмовляють. Про це він розповів в інтерв’ю KP.

«Ми розмовляємо рідко. В основному переписуємося. Або якщо у нього є вільний час, ми можемо зідзвонитися. Зазвичай це відбувається дуже пізно увечері. Пару разів бачилися. Хотілося б частіше, але ми розуміємо його зайнятість, рівень його відповідальності, його прагнення до перемоги, і ми всі його в цьому підтримуємо. Ми спілкуємося на різні теми. За що зачепилися — про те і говоримо. Часто розповідаємо про поїздки до військових. І, до речі, так збігається, що ми з президентом часто буваємо на фронті в одних і тих же місцях з невеликою різницею у часі. Або ми перші їдемо кудись з виступами чи відвозимо допомогу, а через деякий час і він приїздить у це місце. Або навпаки — він відвідує якусь позицію, а незабаром і ми туди їдемо. Так виходить. Навіть під час повномасштабного вторгнення ми з Володимиром Олександровичем ходимо одними дорогами», — сказав Кошовий.

Також він розповів, як це бути другом президента у воєнний час.

«Коли почалася повномасштабна війна, коли орки були під Києвом, були постійні обстріли, і люди зустрічали мене на вулиці чи в єдиному супермаркеті, який на той час працював у нас на районі, їх це підбадьорювало і додавало впевненості. Тоді люди, коли мене бачили, так дивувалися: «А ви що — в Києві, не поїхали нікуди?» Я їм відповідав: «А куди мені їхати? У мене тут дім, п’ятеро дівчат, три собаки…І найкращий друг мій теж тут. Якщо зараз поїду, як я буду дивитися йому в очі? І взагалі — як ти будеш себе почувати, якщо ти виїхав зі своєї країни в тяжкий момент. І ви ж також не виїхали“. І люди дякували нам просто за те, що ми залишилися в Києві. Коли вони бачили нас на вулиці, у них одразу моральний дух підіймався і, я сподіваюся, що психологічний стан теж покращувався. Зараз просто передають вітання або якісь поради дають президенту (посміхається). Наприклад, просять: „Будь ласка, при нагоді передайте, що там-то й там-то така проблема або непорядок». І я кажу: «Добре — при нагоді передам“. Людям це потрібно. Їх це підтримує», — додав він.

Нагадаємо, раніше Кошовий назвав суму, яку йому пропонували за місце у політиці.

Кошовий розкрив плани доньки щодо навчання

 

Джерело