Корисні поради про те, як заощаджувати світло без відмови від комфорту

Часом здається, що вартість комунальних послуг в Україні зростає мов на дріжджах. Це й не є чимось дивним, якщо подивитися на щомісячні платіжки. Особливої уваги заслуговує поточна сума на оплату електрики.

Але, існує безліч розумних способів заощадження світла, які не змусять відмовитися від комфортного життя. І серед них є дуже прості дії, які не потребують від людини якихось особливих навичок. Тому, варто з ними ознайомитися детальніше. А якщо є вільний час, завжди можна скористатися пропозиціями проєкту Elslots, який пропонує цілодобовий доступ до сотень різноманітних розваг.

Прості лайфхаки на кожен день

Сьогодні, не кожна людина здатна відразу сплатити велику суму за електроенергію. Але, яким чином вона зможе собі дозволити користуватися необхідною технікою, щоб заощадити і не лишитися комфорту. Для цього можна використати такі поради:

  • Якщо є приміщення, у якому світло не потрібне, його слід вимикати;
  • Під час регулярних прибирань, не варто забувати про пил на освітлювальних приладах, адже він “краде світло”;
  • За відсутності “антифросту”, варто частіше робити розмороження холодильника;
  • У разі відсутності потреби, не потрібно тримати якісь побутові прилади увімкненими до розетки.

Також, якщо планується велике прання, для більшості речей можна застосувати “холодний режим”. А для заощадження у довгостроковій перспективі доведеться трохи збільшити видатки. Зокрема, знадобиться оновити лампочки, провести утеплення та замінити лічильні прилади.

Поради щодо економії на використанні електричного водонагрівача

Наразі, бойлери присутні майже у кожній українській домівці, але ці пристрої відрізняють великим енергоспоживанням. Щоб заощадити потрібно виконати кілька простих дії, зокрема, встановити певний показник температури нагріву. До того ж можна просто не користуватися нагрівачем, коли у цьому немає гострої потреби.

Наприклад, якщо людина рідко буває вдома через напружений робочий графік, пристрій можна вимикати вранці, а запускати ввечері. Подібне рішення буде оптимальним, якщо бойлер містить від 50 до 80 літрів. Але, варіації на 100 літрів краще ставити на “черговий режим”. І насамкінець, варто своєчасно проводити очищування ТЕНа від нальоту та іржі. Це не тільки допоможе заощадити електрику, але й захистити бойлер від незворотної поломки.