Комунальники просять рожищан правильно сортувати сміття

Комунальне підприємство «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» вкотре звертає увагу мешканців міста щодо неправильного відсортовування ПЕТ пляшки від усього накопиченого сміття.

«В першу чергу всі мають розуміти, що контейнери встановлені виключно для відсортовування ПЕТ пляшок, і в них не можна викидати торбинки, пластикові каністри, миски, іграшки…

А ще дуже важливо максимально зім’яти ПЕТ пляшку перед тим, як вкинути в контейнер, щоб вона займала значно менше простору. Таким чином контейнери будуть повільніше наповнюватись та вміщуватимуть вдвічі чи навіть втричі більше відходів.

Проінспектувавши контейнери для ПЕТ пляшок в місті Рожище, не знайшли жодного, де були б виключно ПЕТ пляшки і ніде не було жодної зім’ятої тари. Тому дуже просимо мешканців вчитися відсортовувати вторсировину правильно, адже це наше з вами майбутнє і від нас залежить, яким воно буде», — наголошують комунальники.

Про те, як правильно сортувати сміття читайте https://rozhrada.gov.ua/news/vchymosya-sortuvaty-smittya-yak-pravylno-utylizuvaty-pet-plyashky

Джерело