Колос на своєму полі розгромив Металіст-1925

Клуб із Ковалівки без проблем обіграв харків’ян.

У неділю, 9 квітня, у рамках 20-го туру УПЛ Колос приймав Металіст-1925. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

У першій половині зустрічі команда з Ковалівки швидко вийшла вперед. Хавбек Павло Оріховський відзначився на третій хвилині, а під завісу тайму оформив дубль.

У другій половині матчу нападаючий Денис Безбородко вийшов на поле і за кілька хвилин уже довів рахунок до розгромного.

У час, що залишився, гості намагалися в позиційній атаці відіграти хоча б один м’яч, проте Колос зумів еталонно відхилятися, здобувши три очки.