Клуби Малиновського та Соболя зіграли внічию у Лізі 1

У черговому турі чемпіонату Франції з футболу найсильнішого не змогли визначити лідер та аутсайдер.

Своєрідне українське дербі у чемпіонаті Франції так і не виявило переможця. Марсель, за який грає Руслан Малиновський, приймав Страсбург Едуарда Соболя та не зміг перемогти у матчі.

Зазначимо, що українці взяли участь у поєдинку. Малиновський вийшов у старті та був замінений на 81 хвилині, а Соболь з’явився на полі внаслідок заміни на 67 хвилині.

Матч розпочався для команди Ігора Тудора не найкраще. Захисника провансальців Леонардо Балерді вже на 29 хвилині було вилучено з поля. Втім, незважаючи на це, господарі змогли забити відразу два голи і вели з комфортною перевагою. Проте примудрилися пропустити наприкінці дубль від Жана-Юда Аолу протягом однієї хвилини і зіграти внічию 2:2.