Кількість загиблих під час атаки на «Епіцентр» у Харкові збільшилася до 12 осіб — Події

Кількість загиблих під час атаки на "Епіцентр" у Харкові збільшилася до 12 осіб - Події

Внаслідок російського удару по гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові вже загинули 12 мирних українців. Кількість поранених збільшилась до 42, а доля 16 осіб залишається невідомою. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі мер міста Ігор Терехов.

— Станом на ранок маємо інформацію, що в результаті російських авіаударів по «Епіцентру» загинули дванадцять людей, з яких десять залишаються невідомими. Число поранених в «Епіцентрі» зросло до 43 людей», — написав він.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що після 16 години боротьби з вогнем рятувальникам вдалося ліквідувати вогонь, який охопив понад 13 тис. кв. м. На місці трагедії продовжує роботу штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. За словами глави МВС, експерти вже відібрали біологічні зразки у 10 громадян, які звернулися до поліції — встановлені особи трьох загиблих.

— Ідентифікація тіл продовжується. Усі, хто втратив зв’язок із близькими, можуть звернутися до працівників штабу слідчого управління або на 102. Родичів першої лінії закликаю здавати зразки ДНК, щоб прискорити процес ідентифікації, — наголосив Клименко.

У суботу, 25 травня, російські військові здійснили авіаційні нальоти на гіпермаркет «Епіцентр» у Харкові. Для цього ворог задіяв два бомбардувальники КАБ. У момент атаки у будівлі перебувало близько двохсот людей. Через кілька годин після атаки на гіпермаркет російські війська завдали ракетних ударів по житлових районах у центрі Харкова. В результаті отримали поранення 25 людей, усі з яких були цивільними. Серед поранених є 13-річний підліток.
Джерело