Кількість постраждалих від ракетного удару по Одесі зросла до десяти — Події

Кількість постраждалих від ракетного удару по Одесі зросла до десяти - Події

Фото: REUTERS

Кількість постраждалих від ракетного удару по Одесі ввечері 25 березня зросла з чотирьох до десяти. Про це вдень 26 березня повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер у своєму телеграм-каналі.

— Внаслідок вчорашнього ракетного обстрілу постраждало 10 осіб. Семеро людей, серед яких три жінки, наразі продовжують лікування в медичних закладах. Всім іншим допомога була надана на місці, — розповів він.

Внаслідок удару Росії двома балістичними ракетами пошкоджено близько 300 квартир. Значні ушкодження також отримав Палац спорту. Видання «Думська» повідомило, що від 500 до 600 вікон квартир у висотних житлових комплексах “позбулися” скла внаслідок “прильотів”. Директор Палацу спорту Євген Філонов заявив, що в будівлі більше немає жодного скла та віконної рами. 

— Десь обвалилася стеля. Понад 1200 квадратних метрів скління більше немає в цій будівлі, — сказав він.

Під час ракетної атаки на льодовій арені тренувалися близько 50 дітей — групи з хокею та фігурного катання. Тренери встигли завести дітей в укриття, тому ніхто не постраждав. Попри пошкодження, тренування планують відновили за кілька днів.

Увечері 25 березня Росія вдарила по Одесі двома балістичними ракетами з Криму. Окупанти використали тактику подвійного удару — через кілька хвилин після першого вибуху в те саме місце прилетіла друга ракета. Попередньо було відомо про чотирьох постраждалих. Вранці у понеділок Росія також ударила по Києву двома балістичними ракетами із Криму. У столиці також постраждали десятеро людей. Зруйновано будівлю академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Бойчука.
Джерело