Кенсінгтонський палац розсекретив, чим зараз займається Кейт Міддлтон

Фото: instagram.com/_kate_middleton_royal Принцеса зайнята новим проєктом під час відновлення після операції

Принцеса Уельська відновлюється після операції, працюючи вдома над своїм проектом для дітей раннього віку.

Кейт Міддлтон поки відновлюється після операції на черевній порожнині працює вдома над проектом для дітей раннього віку, який вона називає «справою свого життя». Про це повідомляє видання Daily Mail посилаючись на Кенсінгтонський палац.

Зокрема, принцеса Уельська в січні минулого року запустила проект Центру раннього дитинства Королівського фонду (RFCEC) «Формуючи нас», спрямований на те, щоб підкреслити важливість розвитку дітей у ранньому віці.

Днями кампанія має оприлюднити результати дослідження Шкали тривоги дитини (ADBB), яке зосереджується на соціальній поведінці дитини, яке було проведено двома фондами Національної служби охорони здоров’я та Університетом Оксфорд.

Принцеса особисто запропонувала використовувати цей інструмент у Великій Британії після того, як побачила подібну систему під час королівського візиту до Данії.

Хоча Кейт Міддлтон не змогла особисто відвідати офіційні заходи кампанії, оскільки вона відновлювалася після операції на черевній порожнині, вона планує повернутися до виконання публічних обовʼязків після Великодня 2024.

Інших заяв Кенсінгтонський палац не робив.

Раніше повідомлялося, що принц Вільям і Кейт Міддлтон відреагували на публічні чутки про невірність.

Кейт Міддлтон опублікувала перше фото за два місяці

Джерело