Катерину Монзуль призначили головою комітету арбітрів України

Фото: УАФ Монзуль тепер відповідатиме за суддівсьво в Україні

Після зміни очільника Української асоціації футболу було проведено кардинальні зміни на керівних посадах.

В українських футбольних арбітрів тепер новий керівник, а точніше керівниця. На цю посаду було призначено відому рефері Катерину Монзуль. Таке рішення прийняли на засіданні Виконавчого комітету Української асоціації футболу. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

Окрім того було визначено і інших голів постійних комітетів УАФ. Зокрема:

Комітет національних збірних команд очолив Андрій Шевченко, а комітет професіонального футболу – Олег Лужний.

Комітет дитячо-юнацького футболу очолив Олександр Шевченко, комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань – Андрій Таран; комітет розвитку футболу – Сергій Владико (співголова) та Олександр Каденко (співголова), комітет з питань статусу та трансферу футболістів – Євгенія Єршова.

Головою спортивно-медичного комітету став Максим Перебийніс, комітету з атестування футбольних клубів – Віктор Безсмертний, а комітету з етики та чесної гри – Франческо Баранка.

Окрім того, виконком УАФ підтримав пропозицію ввести обов’язкове проходження арбітрами поліграфа у змагальний та позазмагальний період. Крім того, при призначенні арбітрів на матчі буде використовуватися система жеребкування.

Голові комітету арбітрів та адміністрації УАФ доручено розробити процедуру дослідження із застосуванням поліграфа та процедури жеребкування.

Нагадаємо, наприкінці січня новим президентом УАФ обрали Андрія Шевченко.

 

Джерело