Юрій Великий випустив нову пародію на окупантів

Фото: Скріншот Юрій Великий випустив нову пародію на окупантів

За час повномасштабної війни випустив 224 пародії. Серед них – пародії на наших ворогів, на різних одіозних політиків та пропагандистів, і збірні образи персонажів з народу.

Актор та автор Студії Квартал 95 Юрій Великий випустив нову пародію на російського солдата Ваню та його дружину Настюху, яка мріє про смерть чоловіка. Відно опубліковане на YouTube.

«Окупант Ваня і його дружина Настюха не з’являлися на моєму YouTube-каналі вже десь півтора року. Востаннє цю парочку глядачі могли бачити в сатирично-патріотичній комедії «Бункер». Я подумав, що ці персонажі незаслужено забуті. Зателефонував Насті Оруджовій і запропонував записати нову пародію. Але у нас зараз якраз репетиції нових концертів «Єдиного Кварталу», у Насті ще якісь свої знімання, тобто часу особливо нема. Але вона погодилась. Каже: «Добре, давай, я спробую щось записати вночі». І я свою частину також знімав уночі. І вже наступного дня у нас була нова пародія на Ваньку і Настюху», — cказав Великий.

Нагадаємо, Великий у Великдень порадував шанувальників новою пародією. Він перетворився на президента України Володимира Зеленського.

Юрій Великий спародіював російського пропагандиста Соловйова

 

Джерело