Йовічевіч підтвердив свою відставку

Фото: ФК Шахтер Донецк Йовічевіч більше не тренує Шахтар

Наставник у короткому коментарі, повідомив журналістам неприємне для себе рішення клубу.

Ігор Йовічевіч більше не тренер донецького Шахтаря. Як заявили у виданні germanijak.hr, нині спеціаліст знаходиться у себе на батьківщині у Хорватії.

Журналістам вдалося взяти у наставника короткий коментар, у якому він підтвердив, свою відставку з тренерської посади. Проте більш розлого фахівець говорити відмовився.

При цьому видання навело більш старий коментар Йовічевіча, ще після завоювання з клубом чемпіонського титулу. Він дає зрозуміти, що він після завершення сезону знав про можливе розставання.

«Я хотів би ще раз зіграти з Шахтарем у Лізі чемпіонів. Ми виграли чемпіонат, мені хотілося б знову бути в ЛЧ. Але побачимо, що буде далі.

Досить складно жити в такій ситуації, коли триває війна. Я майже не бачу своєї сім’ї, ми розділені. Я трохи втомився від цього. Ми обговоримо цю ситуацію і вирішимо, що робити далі», – сказав тоді Йовічевіч.

У Шахтарі наразі не підтвердили новину про звільнення головного тренера. Утім ЗМІ раніше називали серед можливих кандидатів на місце хорвата: Патріка ван Леувена, Арне Слота, Дженнаро Гаттузо і Вінченцо Італьяно.

Нагадаємо раніше інше хорватське видання також повідомило, що Йовичевич більше не тренує клуб.

 

Джерело