Jerry Heil приписали роман з учасником Євробачення від Швеції

Фото: t.me/jerryheil Jerry Heil приписали роман із молодшим на 6 років учасником Євробачення

Папараці часто ловили Jerry Heil і Маркуса, коли вони співали, сміялися і дивилися один на одного.

Українську співачку Jerry Heil запідозрили у зв’язках з одним з учасників пісенного конкурсу Євробачення-2024.

Зокрема, артистці приписують стосунки з учасницею шведського дуету Marcus & Martinus. Особливо активно про це заговорили, коли в Мережі з’явилися кадри, на яких Jerry Heil мило прогулюється з Маркусом, а він обіймає її і паралельно дає інтерв’ю.

Jerry Heil вже відреагувала на ці чутки. Вона опублікувала пости, в яких активно обговорює свій нібито роман. Артистка нічого не спростувала і не підтвердила. Зірка відреагувала на це жартівливо.

А от мама співачки, схоже, відреагувала на чутки без гумору. Вона попросила доньку спростувати інформацію про новий роман.

«Яночко, я сподіваюся, що це неправда — те, що пишуть про твої стосунки з тим артистом. Дай відповідь, заспокой мене», — написала стурбована мама.

 t.me/jerryheil  

Варто зазначити, що ще в березні цього року Маркус зізнався, що він не самотній. Артист розповів, що перебуває у стосунках з дівчиною на ім’я Нора.

Востаннє дівчина публікувала фото свого хлопця 22 квітня, а два тижні тому, коли Євробачення було в самому розпалі, артист залишав зворушливі коментарі під її фото.

Раніше повідомлялося, що alyona alyona і Jerry Heil прокоментували своє третє місце на Євробаченні.

Учасниці Євробаченні-2024 закрутили роман

Джерело