Ярмоленко оформив дубль за Аль-Айн і завершив сезон з 11 голами в активі

Український вінгер двічі відзначився у заключному матчі, а команда Реброва фінішувала другою у лізі.

У п’ятницю, 12 травня, Аль-Айн на чолі із Сергієм Ребровим провів заключний матч чемпіонату ОАЕ у цьому сезоні, зустрівшись на своєму полі з Аль-Батаехом.   Господарі поля перевершили суперника із нижньої частини турнірної таблиці, перемігши його з рахунком 5:2, а розгромну перемогу своїй команді допоміг здобути Андрій Ярмоленко, який оформив дубль.   Читай також: Ярмоленко відзначився ювілейним голом у сезоні за Аль-Айн   Український вінгер відкрив рахунок у поєдинку, коли вже на другій хвилині чудовим обвідним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м’яч під дальню стійку.

На 60-й хвилині Ярмоленко вдруге засмутив суперника, вразивши порожні ворота після помилки голкіпера.

Загалом український вінгер провів за Аль-Айн 31 матч у всіх турнірах і завершив сезон з 11 голами та шістьма результативними передачами в активі.   Аль-Айн фінішував у чемпіонаті ОАЕ на другому місці, набравши 54 бали. Чемпіоном став Шабаб Аль-Ахлі, який має стільки ж очок, але поки що зіграв на одну гру менше і випереджає команду Реброва за додатковими показниками.   Відзначимо, що контракт Ярмоленка з Аль-Айном закінчується у червні 2023 року і, як повідомлялося раніше, клуб не планує продовжувати договір із українцем.