Як робити ставки в Фавбет онлайн: інструкція для новачків

На українському ринку азартних розваг онлайн працює велика кількість букмекерських контор, але лише три з них мають ліцензію КРАІЛ: Vbet, GGbet та Favbet. Вони мають українські дозвільні документи та працюють відповідно до вимог законодавства. Тому саме ці контори є оптимальним вибором для початківців, які бажають робити ставки. Беттінг у Vbet, GGbet чи Фавбет онлайн — це легально, зручно та безпечно, за умови дотримання принципів відповідальної гри.

Для того щоб укладати спортивні парі у будь-якій БК, потрібно створити обліковий запис, заповнити анкету користувача та поповнити рахунок. Зробити це онлайн у Фавбет можна, слідуючи простій інструкції, про яку і піде мова нижче. Розповідаємо, що потрібно новачкові, щоб робити ставки, і як стати клієнтом букмекера.

Перші кроки в Фавбет: реєстрація, верифікація та поповнення рахунку

Для початку кожен новачок має зареєструватися у букмекерській конторі. В БК Фавбет реєстрація доступна всім українцям, які досягли 21-річного віку та не перебувають у реєстрах осіб, яким заборонено доступ до азартних розваг. Зоб створити обліковий запис гравця, необхідно:

 1. Натиснути кнопку «Реєстрація».
 2. Вказати номер телефону.
 3. Ввести адресу email.
 4. Придумати надійний пароль.
 5. Вказати промокод (за наявності).
 6. Погодитися з правилами закладу та підтвердити реєстрацію.

Після створення облікового запису бажано одразу ж пройти верифікацію. Для цього потрібно перейти в розділ «Профіль» особистого кабінету та здійснити ідентифікацію через Bank ID або за допомогою фото документа, який посвідчує особу.

Пройшовши реєстрацію в Фавбет та здійснивши верифікацію, клієнт може поповнювати рахунок для гри. Щоб внести гроші на баланс, можна використати банківську картку, мобільні платежі або термінали. Для цього слід перейти до розділу «Баланс» у особистому кабінеті, обрати спосіб, вказати суму та здійснити переказ, слідуючи підказкам системи.

Як зробити ставку в Фавбет: покрокова інструкція

Коли кошти надійдуть на баланс (зазвичай це відбувається одразу), можна переходити до ставок. Щоб укласти парі на результати спортивної події, треба:

 1. Відкрити розділ лінії «Спорт», «Лайв» чи «Кіберспорт».
 2. Обрати країну чи регіон для пошуку потрібного турніра.
 3. Знайти в лінії матч, який цікавить, та натиснути на імена його учасників для перегляду розпису.
 4. У розписі обрати результат, на який хочеться зробити ставку, та натиснути його коефіцієнт для додання у купон.
 5. Перейти до купона (права колонка на сайті), вказати там суму та підтвердити ставку.

Розрахунок парі відбувається в автоматичному режимі. Як тільки завершиться гра чи станеться епізод, на який було поставлено гроші, приз надійде на баланс. Якщо ставка програє — нічого не відбудеться. Переглядати історію раніше укладених парі можна в особистому кабінеті.

 

Автор: Алеша Каппер — alyoshakapper@gmail.com

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Матеріал пропонується з ознайомчою метою особам, які досягли 21 року і не є рекламою азартних ігор. Також підкреслюємо, що азартні ігри є розвагою і участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів чи альтернативою роботі.

Сайт не несе відповідальність за наявність у організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій в Україні.