Як молодь може посилити місцеве самоврядування

 

Команда Міжнародного республіканського інституту на основі практичного досвіду впровадження стажування в громадах у межах програми USAID «Мріємо та діємо» розробила посібник для органів місцевого самоврядування «Як впровадити програму стажування для молоді?».

Сьогодні відбулась презентація посібника в Старокостянтинівській територіальній громаді. На заході були присутні представники виконавчого комітету та організацій партнерів в галузі молодіжної політики. Презентував посібник начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Іван Сторожук.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Посібник містить покрокові інструкції, як впровадити програму стажування в органах місцевого самоврядування, та практичні кейси успішного досвіду громад.

Переглянути посібник можна за цим посиланням.

Джерело