Ігор Кондратюк назвав суму, яку йому винен Козловський

Фото: instagram.com/kondratiuk_official Шоумен назвав суму, яку йому заборгував експідопічний, співак Віталій Козловський

Скандал між Кондратюком і Козловським триває вже понад 10 років. Після розірвання співпраці продюсер звинувачує експідопічного в порушенні авторських прав.

Скандал між продюсером Ігорем Кондратюком та співаком Віталієм Козловським продовжує набирати обертів.

Так, в інтерв’ю 5 каналу шоумен, який відмовився від мирової угоди свого колишнього підопічного, заявив, що не може зупинити процес стягнення боргу з артиста.

«Відповідь про Козловського лежить абсолютно в юридичній площині, а не на площині того, що кажуть його друзі. Ви не повірите, але закон про виконавчу службу каже, що я не можу це зупинити. Це може зупинити або Козловський, або його адвокат, або хтось ще. Якщо суд на це погодиться. Але чому Козловський до початку своєї військової служби не зробив це, для мене велика загадка», — сказав він.

Водночас він додав, що Козловський, який захищає нашу країну від російських окупантів, має бути вдячний ЗСУ, адже служба «примушує його бути доброчесним громадянином».

«Перше — він захищає батьківщину, друге — він є законослухняним громадянином. До слова, багато стягувань по судам, в тому числі аліменти зараз пішли, тому що всі, хто служать, вони отримують зарплатні по-білому», — розповів Ігор Кондратюк.

Крім того, продюсер зізнався, яку суму йому винен Віталій Козловський:

«Десь 1,5 мільйона, може мільйон триста. В 2021 році він мені перерахував 28 тисяч. Треба мені прожити 53 роки, щоб він мені заплатив все, що він мені винен», — порахував Кондратюк.

Раніше повідомлялося, що Віталій Козловський запропонував експродюсеру Ігорю Кондратюку укласти мирову угоду, щоб покінчити з їхнім багаторічним конфліктом.

Ігор Кондратюк різко відреагував на мирову угоду Козловського

Джерело