Хливнюк відповів на хейт щодо виїзду за кордон під час служби

Фото: instagram.com/andriihorolski Андрій Хливнюк відповів на критику в мережі

Музикант а також пілот ударного дрона нині перебуває у благодійному концертному турі країнами Європи.

Лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк, який на початку російського вторгнення вступив до лав Збройних сил, відреагував на критику шанувальників.

Зокрема, він поїхав з гуртом у благодійний тур Європою. Там музиканти виступають і збирають кошти на потреби військових.

«Бумбокс наразі в турі Європою і проходить усе пречудово, попри невеличкі проблеми з голосом через відсутність практики останніх місяців служби», — зазначив співак на своїй сторінці у Facebook.

Деяким шанувальникам не сподобалося, що Хливнюк їздить за кордон під час служби на фронті. Тому у своєму пості він також відповів на звинувачення.

Співак зазначив, що вважає мікрофон ефективною зброєю, підкресливши, що завдяки своїм гастролям має можливість купувати багато речей для військових, які необхідні для боротьби з російськими окупантами.

«Відчуваю за необхідне відповісти на два популярні запитання: «Що ж це за служба така, що його випускають», «Поки наші хлопці там — він співає». Отже: мікрофон — дієвий засіб боротьби, знаю, бо інші засоби теж використовую. Служба — людям України, а не собі класному. На друге запитання фахову відповідь можуть дати ті, з ким маю честь взаємодіяти на фронті, і ті, кого гурт і фонд забезпечують коштом таких благодійних турів», — емоційно відповів артист.

Раніше повідомлялося, що Андрій Хливнюк показав нове відео з фронту.

Актор Дмитро Сова вступив до лав ЗСУ

Джерело