Хацкевича реально били руками — спортивний директор Заглембе

Фото: Getty Images Хацкевич надовго запам’ятає період роботи у Польщі

Михайло Залевський розповів про інцидент на тренуванні команди між фанатами і головним тренером.

На тренуванні Заглембе дійсно сталась бійка між головним тренером команди Олександром Хацкевичем і агресивними уболівальниками команди. Про це в коментарі виданню tribuna.com розповів спортивний директор польського клубу Михайло Залевський.

За словами функціонера, ніхто в клубі не злякався фанатів і не ховався від них. Окрім того, футболісти і тренерський штаб відмовились писати заяву до поліції, однак мають претензії до керівництва клубу.

— Розкажіть, з чого почався і як розвивався інцидент із фанатами клубу.

– У нас було заплановано тренування на 10 ранку, ми вийшли на поле на базі, почали працювати. А на початку 11-ї з’явилися фанати, чоловік 20. Вони попрямували через поле до гравців, які проводили попередній матч. Колектив на тренуванні було розбито на дві групи: ті, хто грав, та ті, хто не виходив на поле. Так ось, повторюся, фанати пішли до тих, хто грав. Олександр Миколайович, тренери, я побачили це і також пішли до футболістів. Ну, а далі почалася заварушка, фанати щось кричали. Потім кілька людей, найактивніших, підскочили до головного тренера і намагалися завдати ударів. Удар одного Миколайович заблокував, але другий ззаду нишком ударив рукою. Намагалися ще й ногами якось зачепити, вдарити.

– Що кричали фанати?

– На підвищених тонах висловлювали невдоволення результатом останнього матчу. Але ж ми готові були поговорити, ніхто обличчя не ховав, від розмови не відмовлявся. Але ні, дехто пішов у бійку. При цьому фанати були із закритими особами, у масках, навіть не визначити, якого віку.

— Поле ніяк не огороджено, фанати пройшли спокійно?

– Паркан є, але люди все одно пройшли. Ми вже висловили претензії клубу, що не було забезпечено заходів безпеки.

— Охорона не прибігла?

– Вже після того, як фанати поїхали, ми залишились на полі, провели тренування. Потім хтось викликав поліцію, але ми відмовилися написати заяву. Чому? Порахували, що нам треба бути вищим за це, 20 сільських фанатів нас не залякають.

— Хацкевичу взагалі сильно дісталося?

– Я можу сказати так: люди, які бачили війну в Україні, революцію у Білорусі, не злякаються 20 фанів. Але, повторюся, реально били руками, причому деякі нишком, ззаду, ногами хотіли піддіти. Але команда заступилася за тренера, локалізувала ситуацію. Ніхто осторонь не залишався.

Нагадаємо, раніше сутичку з фанатами Заглембе прокоментував сам Олександр Хацкевич.

 

Джерело