Гуморист Фіма Константиновський закрутив новий роман

Фото: instagram.com/fimakonst Фіма Константиновський з коханою

Шоумен зізнався, що його обраниця на ім’я Ліза підкорила його серце своєю цілеспрямованістю і поглядами на життя.

Ведучий і комік Фіма Константиновський після розлучення з дружиною Владою закрутив новий роман. Про це він повідомив в інтерв’ю YouTube-проєкту ТСН Наодинці.

За його словами, зі своєю обраницею на ім’я Ліза він зустрічається вже більше року. Вони познайомилися в інтернеті.

«Ми познайомилися з Лізою в Tinder і понад рік разом. Майже одразу з’їхалися. Це дуже класна людина, з якою дуже комфортно. Дуже її люблю. Це моя людина і я дуже вдячний, що ми зустрілися. Я не думав, що я буду  таким романтичним ще колись в житті взагалі», — сказав він.

Фіма також додав, що дівчина одразу сподобалася йому своєю цілеспрямованістю та поглядами на життя, а також тим, що вона не знала, що він медійник, тож це добре вплинуло на їхні стосунки.

«Мене зацікавило в ній те, що вона знає, чого хоче від життя — вона грумер. Є хобі — спорт, яким вона займається професійно. Вона не знала, хто я. Колись я їй написав, що на репетиції «Ліги сміху». А вона каже: «Ок». Вона не дивилася нічого з того, що я вів. Не дивилася українське телебачення. Це набагато краще. Вважаю, коли це фанатка, то неможливо побудувати стосунки таким чином», — пояснив Константиновський.

Раніше повідомлялося, що співачка Мадонна закрутила новий роман.

Відомий український гуморист зізнався, чому не йде на фронт

Джерело