Гравці збірної Німеччини почубились на тренуванні

Фото: Getty Images Ніклас Фюллькруг відштовхує Антоніо Рюдігера, який намагається його заспокоїти

Конфлікт між Антоніо Рюдігером та Нікласом Фюллькругом ледь не перетворився у величезну бійку.

Напруженою є атмосфера у збірній Німеччини перед початком домашнього Євро-2024. Напередодні, під час тренування, у команді стався серйозний конфлікт, який ледь не переріс у величезну бійку.

Як повідомляє Bild, Антоніо Рюдігер та Ніклас Фюллькруг серйозно штовхали один одного і тягали за футболки в одному з ігрових епізодів.

Захисник Реала неодноразово збивав форварда Боруссії Дортмунд з ніг, щільно опікуючи його під час вправи з передачі м’яча.

Після одного з таких ударів захисника, коли Фюлкруг опинився на газоні, 31-річний нападник перестав стримуватися і почав лаятися на адресу свого кривдника.

Потім Фюллькруг встав і підійшов до Рюдігера, після чого вони почали штовхати один одного. Асистенту тренера Сандро Вагнеру довелося втрутитися і владнати ситуацію.

Фюллькруг порадив Мадсу Бутгерайту, члену тренерського штабу, «просто просвистіти». Пізніше було відмічено, як Рюдігер саркастично аплодував форварду, якого заспокоював член тренерського штабу.

Нагадаємо, що обидва гравці нещодавно зійшлися в рамках фіналу Ліги чемпіонів, у якому Реал обіграв Боруссію з рахунком 2:0.

Раніше стало відомо, що Антоніо Рюдігер купив собі годинник в 30 разів дорожче кубка Ліги чемпіонів.

 

Джерело