Горбунов відмовився від держфінансування свого серіалу на 33 млн гривень

Фото: instagram.com/gorbunovyuriy Продюсер Юрій Горбунов

Продюсер буде шукати інші можливості для виробництва серіалу і забезпечення команди робочими місцями.

Ведучий та продюсер Юрій Горбунов заявив у Instagram, що відмовився від державного фінансування 24-х серійного серіалу СМТ Інгулець, на який Мінкульт виділив 33,6 млн гривень.   «З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою СМТ Інгулець», — сказав він.

При цьому Горбунов зазначив, що його продюсерська компанія прозоро виграла конкурс на державне фінансування, який оголошував Мінкульт. За його словами, жодної гривні на виробництво серіалу він не отримав.
«Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту. І ця історія не про Паравознюка!» — додав продюсер.   Горбунов заявив, що буде шукати інші можливості, щоб зробити серіал.   Нагадаємо, міністр культур Олександр Ткаченко назвав доречним витратити під час війни понад 500 мільйонів гривень із держбюджету на завершення будівництва Національного музею Голодомору.
  Крім того, Мінкульт запланував відродження виробництва серіалів. Зокрема, на серіал СМТ Інгулець відомство виділило 33,6 млн гривень.
  Президент Володимир Зеленський запропонував уряду звільнити Ткаченка. Пізніше сам міністр культури повідомив, що подав заяву про відставку.

Джерело