Голлівудський режисер Майкл Манн повідомив, що має українське коріння

Фото: instagram.com/michaelmannofficial Майкл Манн має українське коріння

Предки знаменитого кінодіяча емігрували з території України в першій половині 20 століття.

Відомий американський режисер Майкл Манн зізнався, що має українське коріння. Про це він розповів в інтерв’ю The Village.

За словами знаменитості, його родина жила в місті Овруч Житомирської області, а в першій половині 20 століття емігрувала до США та Аргентини. Зазначається, що про це кіномитцю розповів бразильський режисер з українським корінням Гектор Бабенко.

«У мене дійсно є дещо, що тісно поєднує мене з Україною. Уся моя родина походить із міста Овруч. Коли мій дідусь залишив Україну й вирушив до США, дві його сестри емігрували до Аргентини разом із дідусем і бабусею Гектора Бабенка. Я не знав про це, поки не познайомився з ним, він розповів мені цю історію», — сказав він.

Крім того, Майкл Манн зазначив, що активно слідкує за новинами в Україні, яка бореться з російськими окупантами.

«Я стежу за боротьбою, яку зараз веде Україна. Бережіть себе, хай вам щастить. До речі, нещодавно я подивився документальний фільм Шона Пенна «Суперсила», це надзвичайна стрічка», — поділився режисер.

Раніше повідомлялося, що міністр транспорту Франції Клеман Бон має українське коріння, його бабуся та прадід родом з Одеси. 

Режисер Пили розповів, що б зробив з військовими РФ головний герой горору

Джерело