Глава МЗС Кулеба розповів, яке закінчення війни буде прийнятним для України

Дмитро Кулеба зазначив, що Росії не має бути на території України.

Тільки вихід російських окупаційних військ з усієї території України може бути прийнятним закінченням війни. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю Сadenaser.

Він зазначив, що Україна має багато елементів, які вона намагатиметься реалізувати, але «абсолютний мінімальний знаменник — Росія не знаходиться на території України».

На запитання, чи означає це вихід російських військ з усіх окупованих територій, включно з Кримом, Кулеба відповів ствердно.

«Так, і я думаю, що ми повинні припинити наголошувати на Криму, тому що Крим нічим не відрізняється від Донецька чи Луганська. Це лише частина України. Коли журналісти роблять цей наголос, кажучи «включно з Кримом», вони створюють враження, ніби Крим — це щось справді особливе, до якого слід ставитися інакше», — сказав він.

За словами Кулеби, так бути не повинно, бо Крим — це просто частина території України.

«І як би не ставилася до цього Росія чи будь-яка інша країна, ми не повинні втручатися в цей наратив, який говорить, що це особлива територія, до якої потрібно ставитися по-особливому», — додав він.

Раніше ми писали, що у Зеленського назвали єдиний спосіб завершити війну.

Також керівник головного управління розвідки МО Кирило Буданов дав прогноз щодо закінчення війни. 

Джерело