Г’ю Джекман розлучається з дружиною після 27 років шлюбу

Фото: instagram.com/thehughjackman Г’ю Джекман та його дружина Деборра-Лі розривають шлюб.

У пари, що познайомилася в 1995 році і одружилася через рік, є двоє дітей, яких вони забрали з дитбудинку.

Австралійський актор, зірка стрічки Люди Ікс Г’ю Джекман розлучається зі своєю дружиною Деборрою-Лі Фернесс, після 27 років шлюбу. Про це повідомляє People.

Подружжя наголосило, що вони жили у прекрасному шлюбі, але настав час продовжувати свій шлях окремо.

«Нам пощастило прожити майже три десятиліття разом як чоловік і дружина в прекрасному, люблячому шлюбі. Наш шлях тепер змінюється, і ми вирішили розлучитися, щоб продовжити своє індивідуальне зростання. Наша сім’я була і завжди буде нашим головним пріоритетом. Ми приступаємо до цього наступного розділу з вдячністю, любов’ю і добротою. Ми дуже цінуємо ваше розуміння і повагу до нашого приватного життя, оскільки наша сім’я проходить цей перехідний період у всьому нашому житті. Це єдина заява, яку може зробити будь-хто з нас», — ідеться в заяві.

Варто нагадати, що Г’ю Джекман та Деборра-Лі Фернесс познайомилися у 1995 році на знімальному майданчику серіалу Корелл. Вони одружилися 11 квітня 1996 року і з роками стали однією з найулюбленіших пар Голлівуду. Джекман і Фернесс також мають двох спільних дітей — 23-річного Оскара і 18-річну Аву.

Раніше повідомлялося, що Г’ю Джекман, привітав свою дружину з роковинами весілля.

Г’ю Джекман опублікував знімок зі зйомок третього Дедпула

Джерело