Гітару з останнього туру Курта Кобейна продали на аукціоні

Фото: Соцмережі Гітару з останнього туру Курта Кобейна продали на аукціоні за майже $1,6 мільйона

Гітару Курта Кобейна, з якою він виступав під час свого останнього туру з Nirvana, продали на аукціоні за 1 587 500 доларів.

Гітару фронтмена гурту Nirvana Курта Кобейна, якою він користувався під час туру гурту In Utero продали на аукціоні Julien’s Auctions. За неї виручили майже 1,6 мільйона доларів, повідомляє аукціонний дім.

У своєму останньому турі Кобейн грав на небесно-блакитній Fender Mustang для шульги.   «Nirvana зіграла свій останній концерт 1 березня 1994 року в Мюнхені (Німеччина), і всі наявні записи концерту підтверджують, що Кобейн грав на цій гітарі того вечора», — зазначили в Julien’s Auctions.

        Посмотреть эту публикацию в Instagram                      

Публикация от Julien’s Auctions (@juliens_auctions)

 
Кобейн мав звичку розбивати гітари на сцені, однак ця Fender Mustang, на відміну від інших, залишилася цілою.
  На аукціоні продали також інші речі артиста: джинси Levi’s (майже 413 тисяч доларів), кардиган (13 тисяч доларів), вручну намальований ескіз і написаний текст пісні Smells Like Teen Spirit (91 тисяча доларів).

Нагадаємо, раніше на аукціоні в Гонконгу за 24,6 млн доларів продали картину французького художника і засновника кубізму Пабло Пікассо під назвою Жінка в обіймах власного тіла.   Встановлено новий рекорд ціни за пляшку віскі

Джерело