Гілтон розповіла про пережиті знущання та насильство в школі-інтернаті

Фото: instagram.com/parishilton Періс Гілтон розповіла про пережиті знущання

Знаменитість заявила, що її «примусово годували ліками та піддавали сексуальному насильству», коли вона була підлітком в школі-інтернаті.

Американська світська левиця Періс Гілтон звернулася до Конгресу з проханням зупинити жорстоке поводження з дітьми в дитячих закладах, повідомляє The Guardian.

У своїй промові вона поділилася особистим досвідом, згадуючи про перебування в такій установі в 1990-х роках, де її насильно годували ліками і піддавали сексуальному насильству.

«Ці програми обіцяли зцілення, зростання та підтримку, але натомість протягом двох років я не могла говорити, вільно рухатися або навіть визирнути у вікно. Мене силоміць годували ліками, я піддавалася сексуальним домаганням з боку персоналу. Мене силоміць утримували, тягали коридорами, роздягали догола та кидали в одиночну кімнату», заявила Гілтон.

Зірка закликала представників Конгресу ухвалити закони про соціальний захист і припинення жорстокого поводження з дітьми в дитячих установах, а також посилити контроль за такими навчальними закладами. Артистка вважає, що вони належать до індустрії, яка більше дбає про прибуток, ніж про так званих важких підлітків, яким вони мають допомагати.

«Я бачу вас, я вірю вам, я знаю, через що ви проходите, і я не відмовлюся від вас. Ви важливі, і ваше майбутнє важливе, і ви заслуговуєте на будь-яку можливість бути у безпеці та отримувати підтримку», — звернулася Періс до дітей, які піддаються жорстокому поводженню.

Раніше повідомлялося, що Періс Гілтон знялася в рекламі енергетичного напою у вбранні українського бренду GASANOVA.

Періс Гілтон зізналася, що пережила сексуальне насильство

Джерело