Футбольний клуб знявся з чемпіонату через мобілізацію

Фото: ФК Дружба Мирівка Дружба Мирівка не зіграє наступного сезону у Першій лізі

Дружба Мирівка припинить існування через неможливість бронювання своїх гравців від армії.

Дружба Мирівка, яка за підсумками сезону-2023/24 виграла Другу лігу та підвищилася у класі, знімається з наступного розіграшу Першої ліги і тимчасово припиняє професійний статус.

Це рішення виданню Трибуна підтвердив директор футбольного клубу Ігор Дегтяренко. За його словами, керівництво знімає команду зі змагань на наступний сезон через неможливість провести бронювання.

«Закон про мобілізацію. З липня місяця людей будуть зупиняти на вулицях і так далі. Ми не можемо нашим людям забезпечити безпеку, в нас немає таких важелів, щоб забронювати їх. УАФ, на жаль, для футболістів нічого не зробила. Ми просто не зможемо з цим боротись.

Десь автобус зупинять дорогою на тренування чи гру і всій команді випишуть повістки. Що ми будемо з цим робити далі? Тільки через те, що ми не можемо забезпечити людям нормальну роботу і в будь-який момент ключових гравців можуть забрати в армію. Нікуди дітись, це війна.

Ну, ми попросили на рік. Може за цей час війна закінчиться, побачимо. Щоб за нами залишили місце в ПФЛ на рік, хоча б у Другій лізі. В Першій лізі за нами ніхто не зарезервує, зрозуміло. Іншого виходу немає, на жаль.

Зараз і в інших клубах таке почнеться, це сто відсотків, коли прийде липень. Ви ж розумієте, що не всі футболісти хочуть йти у військкомати. А ми не можемо їх змусити, хоча у нас всі підлягають мобілізації. Що я буду робити з цим? Ми ж не можемо їм зробити відтермінування мобілізації, в нас нема таких важелів. Нас не можуть забронювати. От тільки через це знімаємось», — сказав Дегтяренко.

Нагадаємо, раніше Йожеф Сабо заявив, що Валерій Лобановський сам себе знищив.

 

Джерело