Ф’юрі підготується до Усика належним чином — Белью

Фото: Getty Images Олександр Усик і Тайсон Ф’юрі

Колишній чемпіон світу у важкій вазі вважає, що володар титулу WBC не допустить повторення бою проти Нганну.

Уболівальникам Олександра Усика не слід сподіватися на легку перемогу українця у поєдинку проти Тайсона Ф’юрі. Так вважає Тоні Белью.

Колишній чемпіон світу у важкій вазі заявив, що усі хто очікує повторення бою проти Нганну будуть розчаровані. Мовляв тоді, володар поясу WBC сприймав все як шоу, тому ледь і не програв.

Однак до поєдинку проти українського боксера, британець підготується належним чином.

«Я все ще думаю, що Тайсон просто випустив з уваги Френсіса Нганну, давайте будемо чесними, це був свого роду цирк, Ф’юрі просто захопився всім цим. Зараз він у чудовій формі. Тайсон був в останньому бою на настилі, як і в багатьох інших, але він розуміє, що стоїть на кону бою проти Усика.

Ф’юрі розуміє, що може стати першим абсолютним чемпіоном світу з часів Леннокса Льюїса в 1999 році, коли він побив Евандера Холіфілда. Тому Тайсон знає масштаб цієї події та підготується відповідним чином і буде готовим до 18 травня. У разі перемоги він буде готовий по праву посісти своє місце серед найвидатніших спортсменів», — наводить слова Белью Boxing Social.

Нагадаємо, бій за звання абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі між Усиком і Ф’юрі відбудеться 18 травня в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Раніше Белью назвав єдину перевагу Ф’юрі над Усиком.

 

Джерело