Федір Шандор оприлюднив Карпатську туристичну премію «Колиба-2023»

 

Карпатська туристична премія «Колиба-2023» – щорічне нагородження найкращих туристичних об‘єктів області від Федір Шандор.

Премія вручається об‘єктам, що оцінені користувачами соціальних мереж та туристичних сайтів, запропоновані експертами команди «Закарпатські фестивалі» і пройшли оцінку журі.

Нагорода переможців – «Колиба» — є знаком якості туроб‘єктів Закарпаття. ЇЇ ціль це — розвиток локальних туроб‘єктів і сфери гостинності з метою підвищення конкурентоздатності учасників ринку та інформування споживачів про якість туроб‘єктів у Закарпатті. Завдання премії — визначення найкращих туроб‘єктів Закарпаття, об’єднання регіональних учасників галузі для подальшого розвитку і підвищення якості послуг, а також допомога споживачам зорієнтуватись у якості туристичних об’єктів Закарпаття.

У рамках Карпатської туристичної премії «КОЛИБА-2023» названі найкращі об’єкти у своїх номінаціях:

«Кращий санаторій та рекреаційно-оздоровча установа» — геотермальний курорт

«Косино-термал», Косонь, Термальні води Косино

«Кращий готельний комплекс» — мережа «Апартель», Шаян, Ужгород, Хуст

«Кращий фестиваль року» — «парад Миколайчиків-2023», Закарпаття

«Відкриття року» — відкриття «Сквер трьох яблук які змінили світ», парк Шенборна, Курорт Воєводино, Туря Пасіка. Voevodyno Resort

«Краща садиба» — «Дача» Циганівці.

«Краща гірськолижна база» — «Красія», Вишка.

«Краща туристична атракція» — проєкт кінозалу та мультфільму «Історія замку Паланок», що популяризує історію Закарпаття, просвітницьку діяльність. Директор Михайло Белеканич, Мукачево.

«Краща екскурсійна послуга» — проєкт «Екскурсія за донат», на підтримку ЗСУ

Керівник Maks Adamenko.

 

Джерело