Фанати підтримали Ф’юрі, який п’яний виліз з бару

Фото: Getty Images Тайсон Ф’юрі сильно напився після поразки від Олександра Усика

Шанувальники боксу вважають, що великі спортсмени також мають право на вживання алкоголю.

Тайсон Ф’юрі не отримав хейту за свій вчинок біля одного з пабів у рідному Моркемі. Нагадаємо, колишній чемпіон світу сильно напився, через що бар зміг залишити лише за підтримки охорони. А вже коли помічників не було боксеру довелося буквально виповзати з приміщення. На додачу він ще й врізався головою у стовп.

Водночас портал Sport Bible зібрав коментарі інциденту від звичайних шанувальників боксу. Кадри з 35-річним спортсменом викликали бурхливу реакцію в соціальних мережах, утім майже без сміху і хейту. Шанувальники британця здебільшого висловлявали підтримку і сподівання, що Ф’юрі не повернеться до колишнього життя.

Один із користувачів X написав: «Ми всі там були. Припиніть хейт».

Другий написав: «Безумовно не смішно, згадайте, в якому стані він був до бою з Вайлдером».

Третій додав: «Як би я не критикував Тайсона Ф’юрі в останній рік, я щиро сподіваюся, що він знайде спокій і знову вибереться з цього похмурого місця, залежність — складна штука».

Ще один написав: «Сподіваюся, він позбудеться болю, не завдаючи шкоди собі та іншим! Бажаю йому всього найкращого і сподіваюся, що він візьме себе в руки і піде далі!».

Інший прокоментував: «О ні. Сподіваюся, це не рецидив. Було б сумно, якби він повернувся до того, що було після бою з Кличком».

 

Джерело