Фанат вигадав смертельну хворобу, аби Рома виграла Лігу Європи

Фото: Getty Images Даніеле Де Россі повірив у вигадану смертельну хворобу фаната Роми

Відданий уболівальник вирішив невдало пожартувати і здійняв своїм вчинком купу навколофутбольного галасу.

Кумедна ситуація сталась в Італії. Її винуватцем став невідомий фанат. Чоловік зателефонував на радіо і заявив, що він смертельно хворий, і перед кінцем хотів би побачити перемогу «Роми» в Лізі Європи.

Як повідомляє Football Italia, слухач представився Едоардо. На Tele Radio Stereo він повідомив, що планує провести евтаназію 22 травня, якраз у день, коли відбудеться фінал ЛЄ. А тому перед смертю він хотів би побачити перемогу Роми.

Цю історію розповіли головному тренеру «вовків» Даніеле Де Россі, і той заявив, що команда готова зробити все можливе, а фаната попросив зв’язатися з клубом.

«Ми можемо пообіцяти йому, що проявимо повну самовіддачу, він глибоко зворушив нас. Клуб розшукує його, якщо він не хоче зберегти анонімність. Ми також зв’язалися з радіостанцією, щоб зрозуміти, хто він такий, і мати можливість виконати його прохання.

Ми навіть не знаємо, як поводитися, тому що це дуже делікатне питання. Але ми не можемо його знайти, і якщо він хоче зв’язатися з нами, то ми тут», — сказав де Россі.

Однак за кілька днів той самий чоловік знову зателефонував на радіо і зізнався, що він усіх обдурив. Він дійсно хворий, але хвороба несмертельна, і він їде за кордон на лікування.

«Ми живемо в суспільстві, де, якщо ви хворі, вам, мабуть, доводиться жаліти себе. Якщо ви смієтеся і жартуєте, то створюється відчуття, що ви не страждаєте.

Якщо я і припустився помилки, то в тому, що сказав, що моя хвороба смертельна, але я виправляюся. Хвороба не смертельна, але хронічна і невиліковна, я живу з нею вже багато років і змушений виїхати за кордон для експериментального лікування.

Я не думав, що це приверне стільки уваги. Я зробив це, тому що мене розсмішило те, що навіть у такій хворобливій ситуації моя перша думка майже завжди була про Рому», — зізнався чоловік.

Нагадаємо, що Рома вже дісталась півфіналу турніру. Це сталося після перемоги над Міланом.

 

Джерело