Епіцентр виплатить по мільйону гривень сім’ям жертв удару по гіпермаркету у Харкові — Події

Епіцентр виплатить по мільйону гривень сім'ям жертв удару по гіпермаркету у Харкові - Події

Фото: facebook.com/Uliya.Chudnovets

Компанія «Епіцентр» повідомила, що виплатить по одному мільйону гривень сім’ям усіх загиблих внаслідок російського удару по будівельному гіпермаркету у Харкові. Крім того, у компанії обіцяють фінансово підтримувати неповнолітніх дітей, які залишилися сиротами через російську атаку. Про це заявила голова департаменту зв’язків із громадськістю компанії «Епіцентр К» Юлія Чудновець.

— Сім’ї всіх, хто загинув під час ворожого удару по торговому центру, отримають по 1 млн грн. Усі витрати на поховання компанія візьме на себе. Сім’ям, де залишаються неповнолітні діти, Епіцентр виплачуватиме допомогу на кожну дитину у розмірі 10 тис. грн на місяць до досягнення 18 років, — написала вона.

Також «Епіцентр» обіцяє надати всім постраждалим повне медичне забезпечення та компенсувати витрати на лікування та реабілітацію.

27 травня Харківська обласна прокуратура оновила дані про наслідки російського ракетного удару по будівельному гіпермаркету у Харкові. На сьогодні кількість загиблих зросла до 17. Росія вдарила по гіпермаркету двома авіаційними снарядами близько 16:00 25 травня. Після удару дах споруди звалився на торговельні зали. Пожежа тривала 16 годин. На момент авіаудару у будівлі перебували близько двохсот людей.
Джерело