Емма Вотсон закрутила новий роман

Фото: instagram.com/emmawatsonfan47 Емма Вотсон перебуває у стосунках

У травні минулого року вона завершила тривалий роман із Бренданом Гріном. Відтоді артистка з головою поринула в навчання. Вона здобуває ступінь магістра в престижному Оксфордському університеті.

Британська актриса Емма Вотсон, яка прославилася завдяки ролі Герміони у фільмах про Гаррі Поттера, закрутила новий роман.

Артистку заскочили за обіймами та поцілунками з палким брюнетом біля автівки. Помітно, що пара насолоджувалася компанією один одного, і Емма мала вигляд закоханої жінки.

«Вона виглядала неймовірно щасливою, немов їй не було ніякого діла до всього на світі. Вони були неймовірно близькі — здавалося, їм було все одно хто на них дивиться. Вони дивилися тільки один на одного», — повідомили інсайдери виданню The Sun.

Зазначимо, що рік тому Емма Вотсон розлучилася з британським мільярдером Брендоном Гріном. Акторка перебувала у стосунках з бізнесменом півтора року.

Раніше повідомлялося, що Дуа Ліпа вперше підтвердила свій роман з актором Калумом Тернером, який зіграв у фільмі Фантастичні звірі.

Емма Вотсон пояснила чому більше п’яти років не знімається у кіно

Джерело