Екзарх УГКЦ в Німеччині та Скандинавії закликав швейцарців до подальшої солідарності з Україною в час війни

Владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії, на запрошення Міжнародної католицької благодійної організації «Допомога Церкві в потребі» 8–12 жовтня 2022 року перебував з робочим візитом у Швейцарії.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Такі візити, за словами єпископа, є гарною нагодою свідчити про мужність і гідність нашого народу, дякувати за підтримку та закликати до подальшої солідарності з Україною в час війни.

Під час візиту апостольський екзарх служив Літургію в храмі Святої Анни в м. Фрауенфельд у катедральному храмі Святих Галла та Отмара у м. Санкт Галлен, де також молився в каплиці Ангелів-хоронителів.

Адміністратор катедри о. Беат Гроглі з нагоди візиту владики Богдана виставив у храмі українські ікони, а владика Маркус Бюхель прочитав німецькою мовою молитву св. Івана Павла ІІ за мир.

Кожна молитва супроводжувалася спілкуванням з місцевими душпастирями та їхніми прихожанами про біль і страждання народу України, а також про його відвагу, гідність і жертовність у захисті своєї Батьківщини.

Джерело