Екстренер Усика зробив прогноз на другий бій з Ф’юрі

Фото: Getty Images Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик під час першого поєдику у Саудівській Аравії

Джеймс Алі Башир пророкує кардинально інший поєдинок між боксерами з тим саме фіналом.

Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик краще підготуються в тактичному та фізичному плані до другого поєдинку у Саудівській Аравії, однак результат реваншу буде той самий. Так вважає колишній тренер українського боксера Джеймс Алі Башир.

За словами фахівця, двічі абсолютний чемпіон світу ментально інший боєць, він постійно вдосконалюється, аби стати кращим і перемогти суперника.

«Я не думаю, що Ф’юрі зробить щось таке, що принизить те, ким він є. Він хороший, страхітливий боєць. І Ф’юрі летальний, якщо ти дозволиш йому бути таким. Я знаю, що Олександр не зустрінеться з тим же Тайсоном у реванші, але і Ф’юрі не битиметься з тим же Усиком. Вони виправлять свої помилки, тож це буде інший бій.

Я схиляюся в бік Усика, адже він абсолютний професіонал. Тайсон робить паузи, щоб випустити пару. Усик не бере паузи, щоб випустити пар. Він бере їх, щоб стати кращим», — сказав Алі Башир в інтерв’ю YouTube-каналу Seconds Out.

Нагадаємо, Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі роздільним рішенням суддів і став першим з 1999 року абсолютним чемпіоном у суперважкій вазі. Реванш заплановано на 21 грудня.

Раніше Ділліан Вайт передбачив переможця реваншу Усик — Ф’юрі.

 

Джерело