Екс-зірці Реала та збірної Бразилії присудили дев’ять років тюрми

Фото: Getty Images Робіньо доведеться провести дев’ять років за гратами

Відомий у минулому футболіст Робіньо засуджений до тривалого перебування у в’язниці через зґвалтування.

Ще один відомий у минулому футболіст отримав тюремний строк за зґвалтування. Напередодні у Бразилії відбулося засідання суду, під час якого розглядалася справа колишнього форварда Реала, Манчестер Сіті, Мілана та збірної Бразилії Робіньо.

Як повідомляє ESPN, більшість суддів постановили залишити в силі вирок італійського суду, за яким він має відбути дев’ятирічний тюремний термін.

За інформацією джерела, суд ще триває, а судді, які вже проголосували, ще можуть змінити своє рішення. Тюремний термін колишній гравець має відбути на батьківщині.

Нагадаємо, що Робіньо був засуджений в Італії до дев’яти років ув’язнення за участь у груповому зґвалтуванні, яке сталося у 2013 році. На той час футболіст виступав за Мілан.

Робіньо продовжує заперечувати звинувачення, заявляючи, що його зв’язок із жінкою стався за взаємною згодою.

Оскільки Бразилія не екстрадує своїх громадян, Італія добивалася того, щоб футболіст був засуджений на батьківщині.

Адвокат Робіньо, Жозе Едуардо Алкмін, повідомив суду на початку слухань, що його клієнт хоче повторного судового розгляду в Бразилії на підставі національного суверенітету.

Франсіско Фалькао, перший суддя, який взяв участь у голосуванні, заявив, що Робіньо має відбувати покарання у Бразилії.

Він додав, що колишній гравець не може залишитися безкарним, оскільки можуть виникнути дипломатичні тертя між Бразилією та Італією, якщо вирок не буде відбутий.

Робіньо має можливість подати апеляцію до Верховного суду країни. Варто зазначити, що нині екс-футболіст живе у Сантосі, а у березні 2023 року він здав свій паспорт місцевій владі.

Нагадаємо, нещодавно інший знаменитий бразилець, Дані Алвес, також був засуджений за зґвалтування. Нині тривають апеляційні розгляди справи, і екс-футболіст Барселони отримав змогу вийти на волю.

 

Джерело