Екс-тренер Дюбуа оцінив шанси британця у бою з Усиком

Фото: Getty Images Даніель Дюбуа зможе перемогти Усика лише нокаутом

На думку Шейна МакГігана найважливішими для його колишнього підопічного будуть стартові раунди.

Даніель Дюбуа матиме шанси у бою проти Олександра Усика. Так вважає колишній тренер британського боксера Шейн МакГіган. На думку фахівця, найважливішими для британця у бою з чемпіоном світу будуть стартові раунди.

Однак, якщо Даніелю не вдасться отримати дострокову звитягу у перших 4-5 раундах, то далі настане час українського боксера.

«Це більш жорсткий, грубий бій, ніж з Ентоні Джошуа. Дюбуа володіє більш важким ударом, ніж Джошуа. Як на мене, він більш безстрашний, але Даніель більше пропускає. Він не такий технічний, його бокс і близько не на такому рівні. Однак у нього стовідсотково є шанс панчера. Він пекельно небезпечний у перших чотирьох-п’яти раундах.

Щойно Усик почне входити у свій ритм, якщо він почне входити в нього, якщо він не пропустить у перших трьох-чотирьох раундах, то однозначно потрібно ставити на перемогу Олександра. Але я ніколи не бачив, щоб людей кидали так, як Дюбуа. Він феноменальний панчер. Але йому потрібно донести удар — ось у чому справа», — сказав Макгіган в інтерв’ю YouTube-каналу Boxing King Media.

Нагадаємо, поєдинок Усик — Дюбуа відбудеться 26 серпня в польському Вроцлаві.

Раніше своїми думками щодо титульного поєдинку поділився відомий український боксер Іван Редкач.

 

Джерело