Екс-чемпіон світу назвав «відморозками» суддів бою Ломаченко — Хейні

Фото: Getty Images Василь Ломаченко і Девін Хейні

Пол Маліньяджі вважає, що українець повністю переважав абсолютного чемпіона світу у поєдинку.

Судді вкрали у Василя Ломаченка перемогу над Девіном Хейні. Так вважає колишній чемпіон світу в двох вагових категоріях Пол Маліньяджі. За його словами, українець повністю переважав свого суперника у титульному бою. І ніхто не вірить у те, що американець виграв цей двобій.

Окрім того, Маліньяджі не став добирати слів говорячи про суддів поєдинку, які на його думку справжні відморозки і покидьки.

«Я не збираюся хвалити грабіж. Хейні отримав титул абсолюту. Це прекрасно для нього і його фанатів, але це не було добре для боксу. Ніхто не думає, що це було добре. Ніхто не думає, що він виграв бій.

Минулого тижня Баррозо облажався із зупинкою в бою Барросо – Ромеро. Це дуже, дуже дратує, тому що Ломаченко – хлопець із легендарним статусом. Він заслуговував на більше. Ломаченку повинні були дозволити піти так, як він хотів.

Оцінки суддів дивують. Девід Моретті виставив рахунок 116-112. Якщо ви віддали Хейні більше шести раундів, то ви відморозок. Ви, ймовірно, вже покидьок, тому що за рахунку 6-6 ви використовуєте всі виправдання, щоб віддати ті раунди, які ви віддали Хейні. Інші судді теж не уникли цього», – цитує Маліньяджі Boxing247.

Раніше легендарний актор та колишній чемпіон світу з карате і кікбоксингу Жан-Клод Ван Дам, також звинуватив суддів бою Ломаченко — Хейні в упередженості.

Нагадаємо, що в своєму останньому двобої Василь Ломаченко програв Девіну Хейні одноголосним рішенням суддів.

 

Джерело