Джей Ло звернулася по допомогу до колишньої дружини Бена Аффлека

Фото: instagram.com/jlo Дженніфер Лопес сподівається врятувати свій шлюб

Дженніфер Лопес довіряє колишній дружині свого чоловіка, оскільки вона бореться за збереження свого шлюбу.

Американська співачка і актриса Дженніфер Лопес звернулася за допомогою до колишньої дружини свого чоловіка Бена Аффлека Дженніфер Гарнер. Про це повідомляє Daily Mail.

Нинішня дружина оскароносного актора боїться, що він може зірватися і знову почати пити, тому зірка вважає, що Гарнер, яка прожила в шлюбі з Аффлеком більше 10 років, усвідомлює загрозу.

«Джей Ло відверто спілкується з Джен, тому що знає, що вона одна з небагатьох людей у світі, які розуміють, через що вона проходить. Вона сама пройшла через це з одним і тим самим чоловіком, і хоча обставини були зовсім іншими, це все ще той самий чоловік, і вони обидві зіткнулися з одними й тими самими проблемами», — розповів журналістам інсайдер.

Джерело також повідомило, що колишня дружина актора прагне зберегти шлюб Дженніфер і Аффлека, оскільки цінує стабілізуючу силу, якою Лопес може бути в житті її колишнього чоловіка.

«Джен не хоче, щоб Бен розірвав цей шлюб, тому що вона дійсно піклується про Джей Ло. Вона пішла до нього додому, щоб поговорити з ним про це і спробувати утримати цих двох разом. Джен кілька разів говорила Джей Ло, як цінують її в усьому їхньому житті. Вона одна з небагатьох жінок, які можуть достукатися до Бена й утримати його від того, щоб він скотився в безодню зі своєю залежністю».

Близькі до Аффлека люди вважають, що він демонструє відому модель поведінки, коли йдеться про те, як він вирішує подружні проблеми. Він з’їхав із розкішного родинного будинку і зняв маєток у Брентвуді за $100 тисяч на місяць, де й усамітнився. Саме туди нещодавно приїжджала Гарнер.

Раніше повідомлялося, що Дженніфер Лопес показала як змінилася за 20 років.

Бен Аффлек підігрів чутки про розлучення з Джей Ло

Джерело